Profesionálny webhosting, kvalitný hosting a rýchla registrácia domén.

Výhodný partnerský program s až 40% províziou navždy.

Ako zarábať cez partnerský program - affiliate?

Partnerský program (affiliate) umožňuje obojstranne výhodnú spoluprácu pre poskytovateľa webhostingu a jeho obchodných partnerov v oblasti internetu a tvorby webstránok. Jeho podstatou je provízne odmeňovanie registrovaných partnerov za každý hostingový balík, ktorého predaj sprostredkujú. Provízia z predaja je poskytnutá väčšinou vo forme finančných prostriedkov poukázaných na účet obchodného partnera, ale môže byť tiež poskytnutá aj ako zľava na ponúkané webhostingové služby.

K hlavným výhodám nášho partnerského programu patria jasné a jednoduché pravidlá, ktoré neskrývajú žiadne chytáky a ani obmedzenia. Provízia je pripočítavaná na účet sptrostredkovateľa hneď po zaplatení služby zákazníkom a percento výšky provízie rastie spolu s cenou predaného hostingu. U veľa spoločností a vo veľa partnerských programoch býva zvykom, že provízia býva len jednorázová pri zrealizovaní objednávky webhostingovej služby. My vyplácame províziu vždy, keď klient predĺži využívanie hostingového balíka služieb. Za úspešné sprostredkovanie predaja tak teoreticky môžete dostávať províziu navždy, t.j. pokiaľ ju bude Vami získaný zákazník používať a platiť.

Registrácia do partnerského programu je rýchla, jednoduchá a samozrejme bezplatná. Stačí vyplniť a odoslať registračný formulár. Po prekontrolovaní Vašich údajov Vám pridelíme a pošleme unikátny partnerský kód, ktorý budete zadávať Vy alebo Vaši zákazníci pri objednávaní webhostingu a domén. Provízia sa Vám pripočíta hneď po úhrade objednavky. Ak partnerský kód náhodou pri objednávaní hostingu zabudnete zadať, nič sa nedeje. Stačí nás o tom informovať a my danú objednávku priradíme pod Vaše konto partnera. O svoju províziu určite neprídete.