Profesionálny webhosting, kvalitný hosting a rýchla registrácia domén.

Výhodný partnerský program s až 40% províziou navždy.

Ako zmeniť vlastníka a registrátora .eu domény?

Doména .eu je hlavnou doménou Európskej únie. Zaregistrovať si .eu doménu môžu občania obyvatelia Európskej únie, firma alebo inštitúcia, ktoré majú sídlo alebo pôsobia v Európskej únii. Podmienky a pravidlá registrácie .eu domén určuje Európska Komisia, správu a samotnú registráciu vykonáva registrátor EURid.

Zmena vlastníka alebo registrátora .eu domény je zadarmo, ale je potrebné zaplatiť ročný registračný poplatok, ktorým sa predĺži platnosť domény o rok od dátumu zmeny. Zmenu vlastníka a registrátora domény je možné vykonať aj naraz, v tomto prípade sa poplatok za registráciu platí len raz. Zmenu vlastníka aj registrátora je nutné autorizovať. Autorizácia sa robí kliknutím na link v emaile odoslanom na adresu pôvodného aj nového vlastníka domény.

Ak máte záujem o prevod .eu domény na naše servery, alebo chcete zmeniť vlastníka Vašej .eu domény, je potrebné najskôr registračný poplatok. Následne spustíme prevod domény a na Vašu emailovú adresu príde email, v ktorom bude linka na stránku, kde je nutné potvrdiť zmeny. Po autorizácii bude zmena EURidom prevedená do 5 pracovných dní.