Profesionálny webhosting, kvalitný hosting a rýchla registrácia domén.

Výhodný partnerský program s až 40% províziou navždy.

Doplnkové služby k hostingu zadarmo

Pri výbere hostingu si určite ako každý pozorne porovnávate základné parametre ako veľkosť diskového priestoru, počet emailov a počet ftp účtov a samozrejme celkovú cenu hostingu. Netreba však zabúdať, že skutočný komfort a kvalitu k využívaniu hostingu Vám prinášajú práve doplnkové služby, ktoré balík služieb obsahuje. Prejdime si teraz doplnkové služby, ktoré získate ku každému webhostingu u nás:

Nastavenie hostingu domény
Všetky nastavenia webhostingu a domény (subdomény, emaily, ftp účty, ...) si môžete ľahko spraviť sam online prostredníctvom intuitívneho administračného rozhrania. Všetky zmeny sa prejavia okamžite alebo do niekoľkých minút, takže už nikdy nebudete musieť čakať na administrátora servera.

Automatická inštalácia redakčného systému
V administračnom rozhraní pre hosting a doménu máte možnosť sami jednoducho nainštalovať redakčné systémy WordPress alebo Joomla. K inštalácii nepotrebujete žiadne technické znalosti, stačí pár kliknutí a redakčný systém sa vytvorí na zadanej subdoméne.

Webmail a WebFTP
Webmail a WebFTP umožňujú prístup k Vašim emailom a súborom cez internetový prehliadač, z ktoréhokoľvek počítača.

Emailový kôš
Emaily, ktoré nemajú správne zadané konto príjimateľa (prvá časť emailovej adresy pred @) sa nemusia strácať v nenávratne, ale môžu končit vo Vašej emailovej schránke. Stačí, ak si nastavíte emailový kôš a už sa žiaden email nestratí.

Antivírus a Antispam
Všetky prichádazjúce emailové správy sú kontrolované antivírusom a antispamovým filtrom. Nebezpečná a nežiadúca pošta, tak už nebude míňať Váš čas.

Pravidelné zálohovanie
Všetky Vaše údaje (súbory, emaily, databázy) sú denne zálohované na externý server. Okrem toho máte zálohy databázy za posledných pár dní vždy k dispozícii cez FTP. Zálohy sú každý deň aktualizované v adresári Vašej domény.

Štatistiky návštevnosti
Pre každú doménu z hostingovým balíkom máte automaticky k dispozícii jej monitorovanie a vytváranie štatistík návštevnosti. Samozrejme na Vaše stránky môžete pridať aj externé služby merajúce návštevnosť.

Pravidelné spúšťanie skriptov
Cez administračné rozhranie pre hosting a doménu máte možnosť sami si nastaviť pravidelné automatické spúšťanie skriptov. Výsledky skriptov je možné si nechať preposielať na zadané emailové adresy.