Profesionálny webhosting, kvalitný hosting a rýchla registrácia domén.

Výhodný partnerský program s až 40% províziou navždy.

Partnerský program pre webhosting a provízia z neho

Ste tvorcom web stránok alebo zabezpečujete pre svojich zákazníkov webhosting?

Ponúkame Vám možnosť stať sa naším partnerom a získavať províziu za každý sprostredkovaný predaj hostingu. Náš partnerský program Vám umožní zarábať jednoducho, rýchlo a efektívne. Províziu získate už od prvého predaného hostingového balíka a budete ju dostávať NAVŽDY, za každým, keď klient zaplatí za sprostredkovaný hostingový balík. Nepotrebujete dosahovať žiadne počty, limity a obraty.

Akú províziu získate zo sprostredkovaného hostingu?

Vaša provízia závisí iba od webhostingového balíka, ktorého predaj sprostredkujete, od ničoho iného. Províziu dostanete podľa nasledovnej tabuľky:
 

Hostingový balík Vaša provízia
Štart 25%
Basic 30%
Profi 35%
Exkluzív 40%


Každý náš partner si môže kedykoľvek cez našu stránku skontrolovať stav vyplatenia sprostredkovaných hostingových služieb a prípadne požiadať o ich vyplatenie. Tu si pozrite náhľad nášho online systému zobrazujúceho aktuálny stav vyplatenia provízií partnera.

Ako sa zapojiť do partnerského programu pre hosting?

Naším obchodným partnerom sa môžete stať, ak ste živnostník, spoločnosť s.r.o., ale aj súkromná osoba. Potrebné je len, aby ste súhlasili s našimi obchodnými podmienkami. Za registráciu nie je potrebné platiť žiadne poplatky, je úplne zadarmo.


Registrácia do partnerského programu


Ak sa zaregistrujte ako živnostník alebo spoločnosť s.r.o. , tak Vám provízia bude vyplatená po požiadaní prevodom na Váš účet.
Ak sa zaregistrujte ako súkromná osoba, tak Vám provízia bude poskytnutá po požiadaní len ako zľava na ďaľšie hostingové služby, nie v peňažnej forme.

www.1hosting.sk si vyhradzuje právo na zmeny v podmienkach a províziách v partnerskom programe pre hosting. O zmenách budú naši partneri dopredu informovaný.

Správa domény

 • Webpanel
  nastavenia emailov, FTP, Databáz a ďaľšie
 • Webmail - Horde
  webový poštový klient
 • Webmail - Roundcube
  webový poštový klient
 • WebFtp - Net2ftp
  webový klient pre správu súborov
 • MySQLAdmin
  webový klient pre správu MySQL databáz
 • PgSQL
  webový klient pre správu Postgre databáz
 • Štatistiky návštevnosti
  návštevy a zobrazenia za posledných 12 mesiacov