Profesionálny webhosting, kvalitný hosting a rýchla registrácia domén.

Výhodný partnerský program s až 40% províziou navždy.

Ako si vybrať správny hosting?

Hosting web stránok sa nazýva aj webhosting a je to služba potrebná k tomu, aby Vaše stránky fungovali na Vašej doméne. V jednoduchosti môžme hosting považovať za službu, pri ktorej si prenajímate miesto na disku a výkon počítača - servera, na ktorom bude Vaša stránka uložená. Neoddeliteľnou súčasťou hostingu su aj ďaľšie poskytované služby ako sú emaily, pravidelné zálohovanie údajov, ochrana pre vírusmi a spamom, aktualizácia softvéru a ďaľšie.

Hlavnými kritériami pri výbere balíka hostingových služieb pre Vašu stránku je potrebné miesto na disku, počet emailových a ftp kônt a množstvo prenesených údajov (traffic). Naše balíky webhostingových služieb sú navrhnuté tak, aby tieto parametre rástli primerane s nárokmi Vašej stránky a cenou za ne. Pre osobné a firemné stránky malých firiem sú vo väčšine prípadov postačujúce hostingové balíky Start a Basic. Pre väčšie projekty a firemné stránky stredných a veľkých firiem odporúčame webhostingové balíky služieb Profi a Exkluzív.

V prípade, že potrebujete používať na svojej doméne len emaily, ta je pre Vás vytvorený balík služieb Email, v ktorého celá disková kapacita je určená na ukladanie emailov. Ak si chcete len zaregistrovať doménu a nepotrebujete k nej webhosting, tak je pre Vás určená bezplatná služba Parkovanie.